Servet Vinç Nakliyat

SERVET VİNÇ NAKLİYAT

1984 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Servet Vinç Nakliyat, bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu başarılı çalışmalarıyla hizmet sektörünün öncü kurumlarından biri olmuştur.


Servet Vinç Nakliyat teleskopik mobil vinç, vinçli kamyon, sepetli platform, tır ve lowbet kiralama ile birlikte ağır nakliyat hizmetleri alanında da faaliyetlerini sürdürmektedir. Servet Vinç Nakliyat, elde ettiği başarılarını, verimliliği esas alan yönetim anlayışı, her koşul altında müşteri ve sonuç odaklı sürdürdüğü çalışmalarıyla elde etmiştir.

 

Bu anlayış çerçevesinde verilmekte olan hizmetler, en üst düzeyde kalite ve standartlarla sunulmaktadır. Eğitimli ve tecrübeli operasyon çalışanlarıyla birlikte, müşterilerine dünya piyasasının bilinen ve en son teknoloji makine parkıyla hizmet vermektedir.

 

Servet Vinç Nakliyat, vermekte olduğu hizmetlerini sınırlı bir bölgeye ya da sınırlı bir sektöre dönük değil, tüm Türkiye geneline ve sınır ötesine yayma hedefindedir. Bu amaçla bölgesindeki gücünü, tecrübesini ve bilgi birikimini çağdaş hizmet anlayışıyla kullanmaya devam etmektedir.

 

Servet Vinç Nakliyat sürdürdüğü çalışmalarını ve hizmetlerini, daima müşteri memnuniyetine ve güvene dayalı olarak sürdürmektedir. Bu amaçla, aşağıda detayları verilen hizmet çeşitliliğiyle müşteri memnuniyetini arttırmaya çalışmakta ve hizmet vermektedir.

 

Servet Vinç Nakliyat hizmetlerini sıralayacak olursak;


Vinç Hizmetleri;

6 ton – 35 tona kadar Kiralık Vinçli Kamyon hizmeti, 40 ton – 80 tona kadar Kiralık Hiap hizmeti, 60 ton – 500 tona kadar Teleskopik Mobil Vinç Hizmeti, Kiralama hizmetleri günlük, haftalık ve aylık olarak alınabilmektedir.

 

Proje Hizmetleri; Vinç veya nakliye gerektirir İnşaat ve ağır sanayi projeleri,

 

Sepetli Platform Hizmetleri; 25 metre – 110 metreye kadar sepetli platform hizmetleri

 

Hizmet Verilen Sektör ve Hizmetlerin Bazıları;

 

Ağır Sanayi: Ağır endüstride kullanılan makinelerin nakliye, montaj ve demontaj işleri.

 

Telekomünikasyon: GSM ve uydu direkleri, çatı nakliye, montaj ve demontaj işleri.

 

Rüzgar Enerjisi: Türbin bakımlarında 85 metreye kadar sepetli vinç ve sepetli platform tedariği.

 

Elektrik Enerjisi: Trafo, köşk ve pano nakliye, montaj ve demontaj işleri.

 

Altyapı: Altyapı hizmetleri kapsamında yer alan doğalgaz hattı, kanalizasyon büzleri, içme suyu, sulama borularının nakliye, montaj ve demontaj işleri.

 

İnşaat: Yol inşaatlarında, köprü-kiriş nakliye, montaj, demontaj işleri. Kulevinç nakliye, montaj ve demontaj işleri.

 

Reklam: Tabela ve totemlerin nakliye, montaj ve demontaj işleri. LED ekran ve organizasyon hizmetlerinde kullanılmakta olan malzemelerin montaj ve demontaj işleri. Kamera, ışık ve yüksek çekimler için prodüksiyon hizmetleri.

 

Diğer: Vinçli kamyon, Hiap, Teleskopik mobil vinç, Sepetli vinç, Sepetli platform ve nakliye hizmetlerinin birlikte, ayrı ayrı ya da kısmi olarak gerektiği her türlü hizmette hizmet sunmaktadır.

 

Servet Vinç Nakliyat, yılların tecrübe ve birikiminin bir ürünü olarak, hizmet sektöründeki küresel gelişmeleri takip etmekte ve başarıyla uygulamaktadır. Sektördeki her türlü yenilik ve gelişmelere hızlıca uyum sağlayarak, ülkemizdeki değişimin öncü firmaları arasındaki yerini sağlamlaştırmıştır.

 

Servet Vinç Nakliyat ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ve OHSAS 18001:2007 Yönetim Sistemi Belgelerine sahip olup, filosunda yer alan makineler her üç ayda bir periyodik bir şekilde Türk Akreditasyon Kurumu makine mühendisleri tarafından kontrol ettirilmektedir. Operatörler ve çalışanların tümü gerekli sertifikalara haiz olup, düzenli olarak iş güvenliği konusunda eğitime tabi tutulmaktadırlar.