MOBİL VİNÇ KİRALAMA

1984 yılından bu yana mobil vinç kiralama sektöründe gerçekleştirdiği çalışmalarıyla öncü bir firma olarak, 40 ton - 330 ton aralığında kaldırma kapasitesine sahip 9 farklı model ve tipteki mobil vinçlerimizle başta İstanbul, Edirne, Tekirdağ, Balıkesir, Çanakkale, İzmit ve Manisa illeri olmak üzere, tüm Türkiye genelinde ve yurtdışında mobil vinç kiralama hizmetleri sağlıyoruz.

 

Ağır makine ve teçhizat taşıma işlerinizde, tecrübeli ve sertifikalı operatörlerimiz, uygun fiyat politikamız ile profesyonel ve sorunsuz hizmet vermekteyiz. Kiralamak istediğiniz mobil vinçlerimizi saatlik, günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak kiralama imkanına sahipsiniz.

 

40-330 ton arası kaldırma kapasitesine sahip mobil vinç kiralama talepleriniz için hemen bize ulaşın!

Servet Vinç Nakliyat Güvencesi ile Mobil Vinç Kiralama Hizmeti

 

Mobil Vinçler, malzemeleri veya yükleri kaldırma, farklı bir yöne dönerek ya da hareket ederek aktarma, yükün ya da malzemenin yerlerini değiştirme, yükleme, boşaltma ve daha çok montaj işlerinde kullanılan iş makineleridir. Yatay ve düşey hareket edebilmeleri sayesinde, her çeşit yükün yerini değiştirebilen, montaj yapma imkanı sağlayan, ağır yüklerin kaldırılmasında da en önemli yardımcıdır.

 

Vinç çeşitlerinin en yaygın kullanılan türü olan mobil vinçler, farklı tonajlarda ve hareketli olduklarından, başta inşaat sektörünün ve sanayi kuruluşlarının vazgeçilmez araçlarındandır. Bu nedenle, hemen hemen her inşaat alanında bu tür vinçleri görmek mümkündür. İnşaatlardaki iş yükünü hafiflettiği gibi, zamandan da tasarruf edilmesini sağlamaktadır. İhtiyacınız olan vinci dilerseniz satın alabilir, dilerseniz de kiralayabilirsiniz. Ancak satın almak rantabl bir yatırım olmayacaktır çünkü her vinç, sizin her türlü işinize ya da kullanacağınız alana uygun olmayacaktır. Bundan dolayı da en uygun çözüm, kiralama yöntemi olarak öne çıkmaktadır. Mobil vinç kiralama yöntemiyle ihtiyaç duyulan kapasitede her türlü vinci kiralayabilir, uygun maliyetlerle ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 

Firmamız, 1984’ten beri edindiği tecrübe ve bilgi birikimiyle, siz değerli müşterilerimizin her türlü vinç taleplerini en uygun ve en hızlı şekilde karşılamaya devam etmektedir. İstanbul başta olmak üzere, tüm Türkiye genelinde her ihtiyacınıza uygun mobil vinç kiralama imkanı sağlamaktayız. Vinçleri saatlik, günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak kiralayabilir, profesyonel ve uzman operatörlerimizin tecrübelerinden yararlanabilirsiniz.

 

Firmamızın filosundaki mobil vinçler Grove, Terex–Demag, Liebher, manitex ve Altec gibi dünyanın en tanınmış markalarından olup, 9 ayrı model ve kapasitede hizmet vermektedir. Filomuzdaki vinçlerimiz, 40 metreden 80 metreye kadar uzanabilen anabom uzunluklarına, 17 metreden 37 metreye kadar jib bom ve 56,5 metreden 119 metreye kadar uzanan kanca altı yüksekliğine ulaşabilmektedir. 40 tondan 330 tona kadar kaldırma kapasitesi olan mobil vinç filomuzla sorunsuz ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Kısa sürede çalışmaya hazır duruma gelebilen vinçlerimiz, kompakt ölçüleri nedeniyle de yüksek manevra kabiliyetine sahiptirler. Vinç operatörlerimiz aldıkları göreve hazırlanırlarken vincin genel kontrollerini ve ayak bağlantılarını yapar, yükün aktarılacağı yönü tespit ederek yükü kaldırır, oraya taşır ve bırakır. Operatörlerimiz tüm bu işlemlerden önce olduğu gibi, iş bitiminde de vinçlerin genel kontrollerini yaparak kayıt altına alırlar.

 

Zengin mobil vinç çeşitlerimizden ihtiyacınıza uygun bir modeli seçebilir, özellikle ağır makine ve teçhizat kaldırma işlerinizi profesyonel bir anlayışla gerçekleştirebilirsiniz. Sizin için büyük önem taşıyan yükleme ve kaldırma gibi ihtiyaçlarınız için, uygun kiralama fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.