SEPETLİ VİNÇ KİRALAMA

İstanbul merkezli olarak 1984 yılında kurulan firmamız, sepetli vinç kiralama sektöründe gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarıyla öncü firma olmuştur. Bünyemizdeki 25 metre – 84 metre arası ulaşma yüksekliğine sahip sepetli platformlarımız, personel yükselticilerimiz ve deneyimli vinç operatörlerimizle siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

 

İstanbul, Edirne, Tekirdağ, Balıkesir, Çanakkale, İzmit ve Manisa illeri başta olmak üzere Türkiye genelinde ve yurtdışındaki işleriniz için sepetli vinç kiralama hizmeti sunmaktayız. Vinçlerimizi saatlik, günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak kiralayabilir, güvenli ve sorunsuz bir biçimde işlerinizi çözümleyebilirsiniz.

 

25-84 metrearası ulaşma kapasitesine sahip sepetli vinç kiralama talepleriniz için hemen bize ulaşın!

Servet Vinç Nakliyat Güvencesi ile Sepetli Vinç Kiralama Hizmeti

 

Sepetli vinçler, her türlü montaj, bakım, cephe temizliği, yıkama ve boyama gibi işlerde, ayrıca rüzgar türbinlerinin bakım ve onarımlarında kullanılan vinçlerdir. Yüksek hızlardaki rüzgarlarda da çalışma imkanı sağlamakta, her çeşit arazi ve zemin koşullarında kullanılabilmektedir.

 

20 metreden 84 metreye kadar uzanan modellerimizle yüksek yapılardaki işlerinizde en önemli yardımcınız olan vinçler, EN280 güvenlik standartlarına uygun sepetleriyle 220 kg’dan 500 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Yüksek yerlerde en güvenli şekilde çalışma imkanı sağlamakta, her iki yöne 90 derece dönebilmekte ve sepet içinden kumanda edilebilme imkanıyla kısa sürede en yükseğe ulaşabilmektedir. Sepet içindeki 220 volt’luk enerji bağlantısı sayesinde, yüksek yerlerde elektrikli aletlerin rahatlıkla kullanılmasını da sağlamaktadır.

 

Filomuzda yer alan vinçlerimiz Teupen Euro, Grove, Hidroacar ve Altec gibi tanınmış ve alanlarında öncü markalardan oluşmaktadır. Sepetli vinç operatörlerimiz konularında uzman ve sertifika sahibi olup, vinçlerimizin her türlü teknik kontrolleri Makine Mühendisleri Odası tarafından yapılmaktadır. Sepetli vinçler hem yatayda hem de dikeyde birçok işin yapılmasına olanak sağlayarak, hızlı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamaktadır.

 

Firmamız, 1984 yılından bu güne sahip olduğu bilgi ve tecrübelerini, vermekte olduğu hizmetlerine yansıtmış, sektörün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir. Başta Marmara Bölgesi ve İstanbul olmak üzere, tüm Türkiye genelinde saatlik, günlük, haftalık, aylık ya da yıllık sepetli vinç kiralama hizmetleri vermeye devam etmektedir. En son modellerin yer aldığı filomuzla montaj ve bakım işlerinizde, temizlik ve tamir çalışmalarınızda, boyama ve yıkama uygulamalarınızda sizlerin hizmetindeyiz.

 

Sepetli vinçler, kompakt yapıları sayesinde her türlü zeminde, her türlü işlerinizde büyük kolaylık ve zaman kazandırmaktadır. Geniş çalışma alanları sayesinde çok yüksekte bile, aynen yerdeymiş gibi iş yapma imkanı sağlamaktadır. Çok yüksek yapılardaki çalışmalarınızda, sert rüzgarda bile sarsıntı hissetmeden çalışılabilen vinçlerimizle, en zor işlerinizi en rahat şekilde yapma imkanına sahip olursunuz.

 

Firmamızın amacı can ve mal güvenliğini ön planda tutarak, siz değerli müşterilerimizin vinç ihtiyaçlarını en uygun kiralama fiyatlarıyla karşılamak, işlerinizin zamanında ve sorunsuz bir biçimde yerine getirilmesini sağlamaktır. Sepetli vinç kiralama konusunda detaylı bilgi almak ve koşullarımızı öğrenmek için, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.