Vinç Kiralama Fiyatları

Vinçler, insan gücüyle gerçekleştirilmesi imkansız olan ağır tonajlı yüklerin, bir yerden başka bir yere aktarılması, kaldırılması, yüklenmesi, taşınması, montaj ve demontaj gibi işlerin yapılması amacıyla kullanılan iş makineleri olup, yükün ağırlığı ve yapılacak olan işlerin türüne göre şekillenmektedir.

 

Vinçlerin sıfır alım fiyatları markasına, kaldırma kapasitesine, erişim yüksekliklerine göre değişiklik göstermektedir. Dolayısıyla, vinç kiralama fiyatları da başta bu özellikler olmak üzere, yükün ağırlığı, çalışılacak olan konuma ve işin süresine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Kiralanacak olan vinçler başta İstanbul olmak üzere, Marmara bölgesi ve tüm Türkiye genelinde saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak uygun fiyat koşulları ile kiralanmaktadır. Vinç kiralama ile ilgili fiyatlar firmadan firmaya farklılıklar gösterebilir, ancak araçların bakımlarının ve kontrollerinin periyodik olarak yapılmış olması, operatörlerinin sertifika sahibi olması ve verilen hizmetlerin kalitesi de fiyatları etkileyen unsurlardandır. Firmamız uygun kiralama fiyatları, en son model makine parkı ve tecrübeli operatörleriyle siz değerli müşterilerinin hizmetindedir. Vinç kiralama fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizimle hemen irtibata geçebilir, sorunsuz ve hızlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Servet vinç nakliyat olarak, 1984 yılından bugüne vinç kiralama hizmetleri ile ilgili faaliyet göstermekte, inşaat ve sanayi alanlarında iştigal eden firmaların mobil vinç, vinçli kamyon ve sepetli vinç ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Ülkemizdeki vinç ihtiyacını gören ve bu alanda hizmet vermeye başlayan firmamız, ilk günden itibaren dünyadaki her yeniliği ve teknolojik gelişmeyi yakından takip etmiş, bütün yatırım ve planlamasını buna göre şekillendirmiştir. Araç parkındaki vinç çeşitlerini sektörlerin ihtiyacına göre sürekli olarak geliştiren firmamız, bünyesindeki eğitimli, uzman ve sertifikalı operatörleri ile sorunsuz hizmet sunmaya devam etmektedir. Vinç ihtiyacı olan firmalar, bu ihtiyaçlarını satın alma yoluyla karşılayabilecekleri gibi, kiralama yöntemi ile de karşılayabilmektedirler. Firmamız verdiği hizmet ve yaptığı yatırımlarla, bu konuda sektörün öncü ve önde gelen firmaların başında gelmektedir.