VİNÇLİ KAMYON KİRALAMA

1984 yılında İstanbul merkezli olarak faaliyetlerine başlayan firmamız, bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu çalışmaları ve yatırımlarıyla sektörün öncü firması olmuştur. 6 ton – 80 ton arası kaldırma kapasitesine sahip kamyon üstü hiyab ( Hi-Up ) vinçlerimizle, İstanbul, Edirne, Tekirdağ, Balıkesir, Çanakkale, İzmit ve Manisa başta olmak üzere, yurtiçi ve yurtdışı işlerinizde vinçli kamyon kiralama imkanı sağlamaktayız.

 

Vinçli kamyonlarımızı saatlik, günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak kiralama imkanı sağlayan firmamız, alt yapı ve üst yapı çalışmalarınızda, kaldırma ve taşıma işlerinizde sertifikalı uzman operatörlerimiz, uygun fiyat koşullarımız ile sizlere hizmet vermektedir.

 

6-80 ton arası kaldırma kapasitesine sahip vinçli kamyon kiralama talepleriniz için hemen bize ulaşın!

Servet Vinç Nakliyat Güvencesi ile Vinçli Kamyon Kiralama Hizmeti

 

Vinçli kamyonlar, inşaat şantiyelerinde alt ve üst yapı çalışmalarında, yükleme ve boşaltma faaliyetlerinde, araç kurtarma ve çekme gibi işlerde, kaldırma ve taşıma uygulamalarında kullanılan ve geniş kullanım alanına sahip vinç çeşididir. Yüksek manevra ve seri hareket edebilmeleri, gerekli olduğunda yük taşıyabilmeleri başlıca tercih edilme nedenleridir.

 

Bu tür vinçleri dilerseniz satın alabilirsiniz, ancak farklı işler ve farklı alanlar için değişken kapasiteleri olduğundan yatırım maliyeti oldukça yüksektir. Bundan dolayı da, kiralama yöntemi çok daha avantajlı bir tercih haline gelmektedir. Vinçli kamyon kiralamak için bazı bilgilere vakıf olmak gerekmektedir. Bunlar; Kaldırılacak olan yükün ağırlık ve boyut gibi detaylarının bilinmesi, vinçle çalışılacak olan alanın fiziki koşullarının uygunluğu, kiralanacak olan vincin özelliklerini bilmek, doğru vinçli kamyon seçimi yapabilmek için gereklidir. Bu tür vinçlerin uzanabildiği maksimum mesafeye ve ağırlıklarına göre belli kapasiteleri vardır.

 

Firmamız bünyesinde 6,5 ton kaldırma kapasitesinden 80 ton kaldırma kapasitesine, dikeyde 21,5 metreden 51,5 metreye, yatayda da 19,5 metreden 48 metreye ulaşabilen farklı katlanabilir Hi-Up kamyon üstü vinç modellerimiz bulunmaktadır. Copma ve Palfinger gibi dünyaca bilinen, kalitesi tescillenmiş vinçlerimizle her türlü işleriniz için vinçli kamyon kiralama imkanına sahipsiniz. Daha yüksek kapasiteli ve uzun bomlu vinç ihtiyaçlarınızda, ihtiyacınıza cevap verecek olan vinç türü özel taşıma aracına sahip vinçlerdir. Kapasiteleri, vincin monte edildiği kamyonun yasal kapasiteleriyle sınırlıdır. Vinçli kamyonlarla mobil vinçleri birbirinden ayıran temel fark, birinin tamamen konyansiyonel bir taşıyıcı kamyona monte edilmesi, diğerinin ise amacına yönelik spesifik bir taşıyıcı araca sahip olmasıdır.

 

Firmamız, 1984’ten beri edindiği bilgi birikimi ve tecrübe ile uzman operatörleri ve hızlı hizmet anlayışıyla, taleplerinize cevap vermektedir. İstanbul ve Marmara Bölgesi başta olmak üzere, Türkiye genelinde saatlik, günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. vinç operatörlerimiz, çalışmaya başlamadan önce vinçlerin, taşıyıcı araçların genel kontrollerini periyodik olarak yapmakta ve kayıt altına almaktadırlar. Firmamız filosunda bulunan vinçli kamyon çeşitlerimizden, işinize uygun olan birini seçerek yükleme, boşaltma, kurtarma ve taşıma gibi işlerinizi, güvenli ve hızlı bir şekilde çözümleme şansına sahipsiniz.